Doprava a platba

Při nákupu nad 2000,- Kč DÁREK - DOPRAVA ZDARMA

(v případě dobírky, zaplatíte pouze doběrečné)

Nejsme plátci DPH. Ceny uvedené na našem eshopu jsou konečné.

Vaše objednávky se snažíme vyřídit co nejrychleji, zpravidla do 1-3 pracovních dnů zásilku předáme dopravci, doba přepravy závisí na dopravci.
V době vánočních nákupů, se dodací lhůta může prodloužit.

Do zahraničí nezasíláme.

Nevyzvednutá dobírka

UPOZORNĚNÍ: Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č.40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Pokud nebude objednávka zaslána na dobírku zákazníkem vyzvednuta, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulací se zásilkou (zabalení a vybalení zboží, vystavení storna, atd.) Odesláním objednávky SOUHLASÍTE s našimi obchodními podmínkami. Upozorňujeme že veškeré pohledávky mohou být vymáhány, včetně všech nákladů s tím spojených.
Objednávku můžete stornovat pokud ještě nebyla odeslána a nebylo Vám zasláno číslo sledování zásilky. Storno objednávky oznamte emailem a nebo telefonicky (popř. SMS).

Vedoucí právního oddělení společnosti dTest, pan Lukáš Zelený, k dané problematice uvádí:
„Tím, že zákazník odmítne balík převzít, nezačíná automaticky plynout lhůta pro odstoupení od smlouvy. Zákazník tedy bude muset zaplatit. Má ale ještě stále možnost od smlouvy odstoupit. Smluvní pokutu a úroky z prodlení nebo kompenzaci poštovného však bude muset zaplatit v každém případě, tato povinnost se odstoupením od smlouvy neruší.“

Výměna zboží

Postup při výměně zboží je popsán v Obchodních podmínkách v bodě číslo 7.

Způsob dopravy

balikovna    Balík do balíkovny České pošty

Balíkovna je nový standard obsluhy služeb. Na poštách, v nákupáku i v trafice za rohem. A také v síti samoobslužných AlzaBoxů. 

doporucena_zasilka    Doporučená zásilka Česká pošta

Maximální rozměry zásilky do 50x35x5 cm a hmotnosti do 2 kg. Vztahuje se pouze na objednávky obsahující třeba dvě trička nebo mikinu, nelze třeba posílat kšiltovku. Česká pošta negarantuje dobu dodání. Obvyklá doba dodání je 1-2 pracovní dny po expedici zboží.

balik    Balík Česká pošta

Balík je klasická balíková služba České pošty. Zásilku vám doručí balíkový doručovatel České pošty. Bude odesláno buď jako doporučený balíček nebo balík do ruky.

Způsob platby

Způsob platby si zvolíte v závěru objednávacího procesu. Náš eshop podporuje následující možnosti placení za zboží:

  • Dobírka
    Při platbě tímto způsobem zaplatíte zboží přepravci v hotovosti při předání zásilky.

  • Bankovní převod
    Za zboží zaplatíte předem bankovním převodem na náš účet. Zboží bude odesláno po přijetí platby.
    Platby posílejte na účet číslo 2301477418 / 2010 (Fio banka), jako variabilní symbol zadejte, prosím, číslo (kód) objednávky (je napsán po odeslání objednávky a také uveden v potvrzovacím e-mailu).

    přijímáme pouze tuzemské platby

Cena dopravy Česká republika

  dobírka bankovní převod
Balíkovna 69 + 35 Kč 69 Kč
Doporučená zásilka  79 + 35 Kč 79 Kč
Balík - Česká pošta 119 + 45 Kč 119 Kč
nákup nad 2000 Kč 0 + 35 (45) Kč zdarma